O podnikání na Amazonu

Amazon se v průběhu let vypracoval v lídra mezi e-commerce společnostmi. Měsíčně tak na jeho platformě nakoupí téměř 200 milionů zákazníků. Těm se společnost snaží odměnit různými akcemi a výhodami. Jednou z nich je i oblíbený Amazon Prime Day, díky kterému mohou jeho zákazníci nakoupit vybrané zboží s nevídanou slevou.

Pokud se řadíte mezi milovníky online nakupování, určitě jste alespoň jednou narazili na celosvětový fenomén s názvem Amazon. Ten se již delší dobu řadí mezi lídry na poli e-commerce, přičemž se postupně angažuje i v celé řadě dalších odvětví. V souvislosti s tímto gigantem je však stále častěji skloňováno spojení Amazon Prime. O co se jedná a jaké...

Pokud chcete podpořit své podnikání a nabídnout produkty širšímu spektru zákazníků, není nic jednoduššího než se s nimi spojit prostřednictvím Amazonu. I když se však nejedná o žádnou raketovou vědu, velká část lidí má s používáním této platformy problémy. Většina podnikatelů si neví rady zejména s listingem na Amazon. Jak na něj a na co byste si...

Když vše funguje jak má a vaše produkty se prodávají bez problémů, je prodej na Amazonu snadným výdělkem a možností zviditelnění své firmy v zahraničí. Než se však dostanete na tuto cílovou rovinu, je třeba dbát jistých pravidel a zásad, které Amazon má.

Amazon nabízí prodejcům obrovský okruh zákazníků, což je výborná příležitost nejen pro stávající podnikání, ale i pro úplně nové. I když se říká, že každé zboží má svého kupce, přeci jen jsou některé produkty oblíbenější než jiné a také se ne všechny typy zboží vyplatí prodávat na takovéto platformě.

Jako prodejci na Amazonu můžete zaznamenat Problémy s paděláním značek zná většina známých firem. Bohužel toto téma se začíná týkat i menších značek a drobných výrobců. Jak vás ochrání Amazon Brand Registry?