Amazon FBA: Szybciej, łatwiej, sprzedaż i wiele innych zalet

2022-02-01

78 % sprzedawców na allegro, którzy wybrali program FBA, potwierdzili, że ich sprzedaż wzrosła. Niż to, co ma Amazon FBA taką siłę? Jakie są korzyści dla sprzedawcy?

Amazon FBA jest jednym z najbardziej popularnych sposobów zarabiania w internecie. Praktycznie każdy może w ten sposób na Amazon sprzedawać.

Czy to towary, które tylko přeprodáváte, lub własne produkty.

66 % z 10 000 najlepszych sprzedawców korzysta z Amazon FBA.

Wejściem w wałek programu Amazon FBA automatycznie będą wykonywać zamówienia, dzięki zaawansowanej logistyce i innych ciekawych usług, jak na przykład Amazon Prime.

Sprzedajesz, Amazon dostarcza

Sprzedaż na Amazon przez FBA brzmi bardzo po prostu. I on też, tak po prostu jest. Działa w następujący sposób:1. Twoje produkty/produkt wysyłanie w Amazon. Twoje produkty/produkt wysyłanie w Amazon.

  1.  Twoje produkty/produkt wysyłanie w Amazon.
  2.  Amazon przechowuje w swoich magazynach.
  3. Klient zamawia jedno, Amazon pakuje, transportuje i śledzi zamówienie.
  4. Również dbać o reklamacji i zwrotu pieniędzy.

Łatwo, czy co? Oczywiście, usługi Amazon FBA coś warte.

Opłaty, jednak zawierają w sobie doskonałą jakość obsługi klienta i, w zasadzie, dostęp do jednej z największych i najbardziej nowoczesnych sieci handlowych na świecie.

Swoje obowiązki w ramach Amazon FBA

Amazon FBA za was wszystkie w pełni. Dlatego na swoje barki pozostają te 3 główne obowiązki:

1. Wybór produktów do sprzedaży

Można sprzedać prawie wszystko. Ale jeśli chcesz, aby uniknąć opłat za długiego przechowywania, należy wybrać produkty, które szybko się sprzedają.

2. Kontrola zapasów magazynowych

Amazon FBA właśnie twoje produkty są zapisywane, ale już się nie sprawdzić, jeśli je macie dość. W ten sposób, trzeba mieć poziom zapasów magazynowych pod własnym kierownictwem.

3. Marketing i reklama

Jeśli sprzedajesz bardzo cenne markowe produkty, to prawdopodobnie w dziedzinie marketingu nie trzeba wiele inwestować.

Ale jeśli oferujesz swoje produkty, potrzebne do reklam, aby klienci znaleźli.

Armia stałych klientów i inne korzyści sprzedaży przez Amazon FBA

Program Amazon FBA są jednymi z najlepszych sposobów, jak przy sprzedaży przeforsować. Jednym z głównych powodów jest to, że klienci Amazon lubią. Jest to związane z unikalnych usług, do których łatwo dotrzeć zarówno ty, jak sprzedawcami:

1. Transport i logistyka bez wysiłku

Jeśli kiedykolwiek sprzedawano przez program Amazon FBM, wiesz, że w sumie zabiera dużo czasu.

Wyższy wolumen sprzedaży na Amazon, bo to w parze z dużymi "terminami koszty logistyki, a także finansowymi, jeśli kogoś zatrudnić.

Program Amazon FBA pozwala cały proces logistyki przetwarzać na zewnątrz, bez konieczna pewne doświadczenie i spędzać pakowania, wysyłki oraz wszelkich reklamacemi czasu

2. Korzystne ceny za wysyłkę

Amazon ma taka wielkość sprzedaży, co może pozwolić sobie z przewoźnikami negocjacje cen. W ten sposób, Amazon zniżki na transport przenosi się na koszt wysyłki dealerów.

Korzyści odnoszą klienci, tak jak niektóre osiągają nawet na darmową przesyłkę, co jest kolejnym atutem konkurencyjnym dla ciebie, jak i dla sprzedawcy.

3. Roszczenia bez pracy

Nikt nie lubi skargi i omówienie z nimi związany. W ramach programu Amazon FBA ciebie pretensje jak sprzedawcy nie trzeba się martwić. Można uniknąć spotkań z klientami lub administracji, ponadto.

Oczywiście, Amazon FBA za obsługę reklamacji za dodatkową opłatą. Warto jednak za ilość pracy, którą trzeba będzie łatwiej.

4. Świetna obsługa klienta

Amazon poprzedza reputację zwiększonej obsługi: Całodobowa pomoc techniczna przez telefon, czat i e-mail.

To ułatwia życie nie tylko klientom, ale i firmom, które mogą spać spokojnie.

5. Prawie nieograniczona pamięć

Z Amazon FBA nie musisz martwić się, ile miejsca potrzebujesz dla twoich produktów. Nie płacą za badania, neřešíte, jak to powinno być, duży...

Amazon FBA ciebie głównie nelimituje. Możesz wysłać spokojnie jeden produkt, lub tysiąc. Wybrani sprzedawcy z dużym sprzedaży zyskują nawet nieograniczony przechowywania.

6. Szybka wysyłka

Amazon ma logistyką ośrodkami na całym świecie: Niezależnie od tego, gdzie klienci są, łatwo uspokojíte ich popyt w ciągu kilku dni.

Program Amazon FBA pozwala biznes kogokolwiek na świecie za pomocą najwyższej klasy usług i duży reputacji marki.

Chcesz skorzystać z pomocy Amazon, ale nie wiesz jak? Skontaktuj się z AMZ PODRĘCZNIK.>>