Výhody a nevýhody distribučního programu Amazon Pan-European FBA

17.07.2019
Výhody i nevýhody distribučního programu Pan-European FBA
Výhody i nevýhody distribučního programu Pan-European FBA

Výběr distribučního programu je pro úspěch vašeho prodeje na Amazonu zásadní. Celoevropský program FBA je určený prodejcům, kteří chtějí podnikání na Amazonu posunout o stupínek výš. O čem Pan-European FBA je a jak jej můžete využít k dobytí evropského trhu na Amazonu?

Celoevropský distribuční program FBA je skvělá příležitost pro prodejce, kteří mají v úmyslu rozšířit své podnikání - umožňuje prodejcům dodávat zboží do centrálního střediska, kde se o ostatní logistiku stará sám Amazon.

Pro prodejce je to výhodné z důvodu zjednodušení logistiky a naplnění poptávky zákazníků napříč celou Evropou.

Spokojenost zákazníků je s programem PAN-EU FBA jistá

Výrobky prodejce se snadno dostanou k zákazníkovi, ať už bydlí na jihu Francie, nebo pobývá v Berlíně. Objednávky mají zákazníci obvykle doma do druhého dne, což přispívá k vysoké spokojenosti.

Služba Pan-European FBA zároveň pomáhá prodejcům rozšiřovat podnikání tím, že produkty jsou způsobilé pro Amazon Prime. Znamená to, že získají přístup k nejvěrnějším zákazníkům Amazonu spolu s uznávanými a oblíbenými službami.

Má pro vaše podnikání na Amazonu PAN-EU FBA smysl?

Protože existují různé distribuční programy, je důležité zjistit, který z nich se nejlépe hodí pro vaše prodeje na Amazonu. Obecně lze říci, že Pan-European FBA se hodí pro prodejce, kteří prodají aspoň 1 500 jednotek měsíčně.

Vstup do Pan-European FBA lze považovat za důležitý krok, který prodejce posune k nejrychlejšímu doručování v celé Evropě.

Proč taky neprodávat všude po Evropě, když je poptávka dostatečně velká? Díky programu lze nejen zvýšit prodeje na Amazonu, ale také maximalizovat obrat a zisk.

Výhody distribučního programu Pan-European FBA

  • Největší prodejní potenciál.

  • Skladování ve všech zemích FBA.

  • Nejrychlejší doručení všem zákazníků v Evropě.

  • Platba pouze místních poplatků za FBA služby.

  • Vyšší viditelnost díky Amazon Prime.

Nevýhody distribučního programu Pan-European FBA

  • Větší složitost.

  • DPH v každé zemi, ve které skladujete zboží.

Distribuční program PAN-EU FBA může podnikání na Amazonu posunout o krok dál. Je to skvělý způsob, jak vstoupit na nové trhy a oslovit nové zákazníky.

Potřebujete poradit, jaký distribuční program je pro vaše produkty či výrobky nejvýhodnější?