pl

POMAGAMY POLSKIM FIRMOM Z WEJŚCIEM AMAZON, REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA W AMAZON  

Profesjonalne zarządzanie i obsługę kont Amazon


PRZECZYTAJ, JAK PIERWSZY 

NOWE ARTYKUŁY 

O BIZNESIE NA AMAZON

YOUTUBE AMZ GUIDE

 

ZACZNIJ SPRZEDAWAĆ SWOJE TOWARY NA AMAZON


TWORZENIE KONTA NA AMAZON, JEST PROCESEM, W KTÓRYM WARTO MIEĆ W SWOJEJ STRONIE DOŚWIADCZONEGO PARTNERA

Víme jak úspěšně nastavit Váš Amazon účet, produkty i reklamy.

                  AMAZON MARKETPLACES 

AMAZON EVROPA

V Evropě je jednotné tržiště, což umožňuje prodejcům vytvářet a spravovat nabídky produktů na jednom nebo více z následujících trhů z jednoho účtu prodejce: Amazon.co.uk, Amazon.fr, Amazon.de, Amazon.it a Amazon.es. 

AMAZON AMERIKA

V Severní Americe Amazon zjednodušil správu vašeho podnikání na trzích USA, Kanady a Mexika. "The North America Unified Account" umožňuje vytvářet a spravovat produkty v USA, Kanadě a Mexiku z jednoho rozhraní účtu prodejce.

AMAZON ASIE-PACIFIK

Amazon v Japonsku nabízí prodejcům proces registrace online angličtině a japonštině. Čínský a indický Amazon mají svá omezení. Je potřeba se vždy řádně informovat o možnostech prodeje. Indický Amazon je otevřen zatím pouze indickým společnostem.

AMAZON UAE

Amazon AE, nebo také Amazon UAE. Na Amazonu ve Spojených arabských emirátech máte možnost nabízet své produkty ve 25 kategoriích. Tento trh Amazon otevřel v roce 2019. Amazon tímto krokem poukazuje na směr své expanze."If you double the number of experiments you do per year you're going to double your inventiveness." - Jeff Bezos"

Jak začít prodávat Amazonu v Evropě

Nabídněte své produkty na Amazonu po celé Evropě. Administrace evropských účtů je přístupná ve více jazycích. Amazon je schopen, díky své síti skladů po celé Evropě, nabídnout produkty téměř do všech evropských zemí. 

Jak začít prodávat na Amazonu v USA

Americký Amazon je dostupný v U.S.A., Kanadě, Mexiku a v Brazílii

Tyto účty si jednoduše přepínáte v jedné administraci a jsou dostupné i v angličtině. 

Jak začít prodávat na Amazonu v Asii

Oficiální název této Amazon sekce je Asie-Pacifik. Do této sekce spadá Amazon v Japonsku, Číně, indický Amazon a Amazon Austrálie.

Jak začít prodávat na Amazonu v UAE

Prodávejte své produkty ve Spojených arabských emirátech. Administrace arabského Amazonu je dostupná v angličtině a arabštině.