REFERENCE

Vendor partner německáho Amazonu. Nastavili jsme obchodní strategii na německem trhu, rozšířili portfolio produktů a školili nové zaměstnance, kteří se dnes úspěšně starají o chod Amazon účtu na DE trhu.


"S paní Bernatovou jsme nejprve řešili konzultaci nad firemním Amazon vendor účtem a následně jsme pokračovali analýzou Vendor účtu. Aktuálně nám spravuje Vendor účet pro německý trh."

Martin Budek

Manažer pro E-Commerce

EMOS spol. s r.o.

Apronista šijí nádherné a originální zástěry pro baristy, barmany, obsluhu, prodavače, květinářky, kadeřníky... Byla jsem nadšená z jejich produktů a přístupu Pavlíny.

„V únoru 2019 jsem se zúčastnila školení pro pokročilé "Jak na Amazon" a mohu dalším zájemcům vřele doporučit. Oceňuji individuální přístup ke každému ze zúčastněných a tudíž i velmi dobře mířené rady a tipy, jak s Amazonem "bojovat". Pro mě to byl příjemně strávený den, na kterém jsem se zas dále posunula ve svých zkušenostech v prodeji na Amanu."

Pavlína, Apronista s.r.o.

Účastnice školení

Pan Baďura prodává prémiové podložky na jógu na německém Amazonu. Řešili jsme nastavení účtu a varianty. 

Protože ve firmě trávíme hodně času u notebooků, pořídili jsme si jednu podložku na cvičení i do kanceláře.


"Pohodová spolupráce, úpravy webu na německém Amazonu přesně podle mých potřeb: registrace produktu, nastavení variant produktu, optimalizace údajů pro vyhledávání, nastavení placené propagace. Kvalitní servis, spokojenost."

Milan Baďura, Yoga-Motion s.r.o.

Jednatel

Jan nás kontaktoval s tím, že chce kupovat již rozjetý Amazon projekt. Po školení se rozhodl, že  půjde vlastní cestou se svým produktem. Držíme mu pěsti. 

"Gabriela je milá, energetická žena a v tomto duchu se odvíjelo i celé školení. Spousta zajímavých informací, je vidět že ví o čem mluví. Doporučuji se předem nachystat a mít připravené dotazy, využijete tak potenciál a zkušenosti na 100%. Závěrem, toto školení mi otevřelo oči a ukázalo cestu. Děkuji H."

Jan, začínající prodejce

Účastník školení

S paní Bernatovou jsem měla skype konzultaci nad FBA účtem české firmy. Prodáváme dárkové zboží přes Amazon po celé Evropě. Řešila jsem několik problémů, které jsme si dopředu sepsaly do e-mailu a konzultace tím nebyla obecná, ale přímo k věci. Podařilo se mi zjistit proč nejprodávanější položka na českém trhu byla na německém Amazonu neprodejná. Dala mi také několik rad k zařazení produktů. Poradila mi v komunikaci se zákazníky v souladu s pravidly Amazonu. Konzultace na míru byla velmi přínosná.

Aďka H., Dárkové zboží

Koordinátor Amazon firemního účtu

Kurz považuji za velmi přínosný, název kurzu přesně odpovídá jeho náplni. Kdokoli uvažuje o prodeji přes Amazon, měl by tento kurz navštívit. Ušetří tím spoustu času i nervů a ve finále i peněz.

Vojtěch

účastník Kurzu: "Prodej na Amazonu pro začátečníky."

Skvělá spolupráce. Po měsíci trápení ve stylu DIY účet otevřen za 18 hodin 32 minut a 24 sekund. Díky!

Michal Frosch

spolumajitel SAVA BIKE

Velmi ochotné jednání, vstřícnost a pracovní nasazení i v brzkých ranních hodinách. Jsem naprosto spokojen a mohu paní Bernatovou doporučit na 100%. Je vidět, že je profecionál a rozumí tomu, čemu se věnuje

Jiří Šejna

Majitel extreme EDC