REFERENCE

Od roku 2014 za sebou máme desítky proškolených firem a mnoho prosperujících účtů na Amazonu. 


Vendor partner německáho Amazonu. Nastavili jsme obchodní strategii na německem trhu, rozšířili portfolio produktů a školili nové zaměstnance, kteří se dnes úspěšně starají o chod Amazon účtu na DE trhu.


"S paní Bernatovou jsme nejprve řešili konzultaci nad firemním Amazon vendor účtem a následně jsme pokračovali analýzou Vendor účtu. Aktuálně nám spravuje Vendor účet pro německý trh."

Martin Budek

Manažer pro E-Commerce

EMOS spol. s r.o.

Apronista šijí nádherné a originální zástěry pro baristy, barmany, obsluhu, prodavače, květinářky, kadeřníky... Byla jsem nadšená z jejich produktů a přístupu Pavlíny.

„V únoru 2019 jsem se zúčastnila školení pro pokročilé "Jak na Amazon" a mohu dalším zájemcům vřele doporučit. Oceňuji individuální přístup ke každému ze zúčastněných a tudíž i velmi dobře mířené rady a tipy, jak s Amazonem "bojovat". Pro mě to byl příjemně strávený den, na kterém jsem se zas dále posunula ve svých zkušenostech v prodeji na Amanu."

Pavlína, Apronista s.r.o.

Účastnice školení

Pan Baďura prodává prémiové podložky na jógu na německém Amazonu. Řešili jsme nastavení účtu a varianty. 

Protože ve firmě trávíme hodně času u notebooků, pořídili jsme si jednu podložku na cvičení i do kanceláře.


"Pohodová spolupráce, úpravy webu na německém Amazonu přesně podle mých potřeb: registrace produktu, nastavení variant produktu, optimalizace údajů pro vyhledávání, nastavení placené propagace. Kvalitní servis, spokojenost."

Milan Baďura, Yoga-Motion s.r.o.

Jednatel

Jan nás kontaktoval s tím, že chce kupovat již rozjetý Amazon projekt. Po školení se rozhodl, že  půjde vlastní cestou se svým produktem. Držíme mu pěsti. 

"Gabriela je milá, energetická žena a v tomto duchu se odvíjelo i celé školení. Spousta zajímavých informací, je vidět že ví o čem mluví. Doporučuji se předem nachystat a mít připravené dotazy, využijete tak potenciál a zkušenosti na 100%. Závěrem, toto školení mi otevřelo oči a ukázalo cestu. Děkuji H."

Jan, začínající prodejce

Účastník školení