REFERENCIE

Od roku 2014 za sebou máme desiatky preškolených firiem a mnoho prosperujúcich účtov na Amazone. 


Vendor partner nemeckého Amazonu. Nastavili sme obchodnú stratégiu na nemeckom trhu, rozšírili portfólio produktov a školili nových zamestnancov, ktorí sa dnes úspešne starajú o chod Amazon účtu na DE trhu. 

"S paní Bernatovou jsme nejprve řešili konzultaci nad firemním Amazon vendor účtem a následně jsme pokračovali analýzou Vendor účtu. Aktuálně nám spravuje Vendor účet pro německý trh."

Martin Budek

Manažér pre E-Commerce

Apronista šijú nádherné a originálne zástery pre baristov, barmanov, obsluhu, predavačov, kvetinárky, kaderníkov ... Bola som nadšená z ich produktov a prístupu Pavlíny.

„V únoru 2019 jsem se zúčastnila školení pro pokročilé "Jak na Amazon" a mohu dalším zájemcům vřele doporučit. Oceňuji individuální přístup ke každému ze zúčastněných a tudíž i velmi dobře mířené rady a tipy, jak s Amazonem "bojovat". Pro mě to byl příjemně strávený den, na kterém jsem se zas dále posunula ve svých zkušenostech v prodeji na Amanu."

Pavlína, Apronista s.r.o.

Účastníčka školenia

Pán Baďura predáva prémiové podložky na jógu na nemeckom Amazone. Riešili sme nastavenie účtu a varianty. 

Pretože vo firme trávime veľa času pri notebookoch, zaobstarali sme si jednu podložku na cvičenie i do kancelárie. 


"Pohodová spolupráce, úpravy webu na německém Amazonu přesně podle mých potřeb: registrace produktu, nastavení variant produktu, optimalizace údajů pro vyhledávání, nastavení placené propagace. Kvalitní servis, spokojenost."

Milan Baďura, Yoga-Motion s.r.o.

Konateľ

Ján nás kontaktoval s tým, že chce kupovať už rozbehnutý Amazon projekt. Po školení sa rozhodol, že pôjde vlastnou cestou so svojím produktom. Držíme mu päste.

"Gabriela je milá, energická žena a v tomto duchu sa odvíjalo i celé školenie. Veľa zaujímavých informácií, je vidieť, že vie o čom hovorí. Odporúčam sa vopred nachystať a mať pripravené otázky, využijete tak potenciál a skúsenosti na 100 %. Záverom, toto školenie mi otvorilo oči a ukázalo cestu. Ďakujem."

Ján, začínajúci predajca 

Účastník školenia